​"Ілюзії"

​"Ілюзії"

Жанр: Драматичний стендап

Тривалість: 70 хвилин

Вистава поставлена по п'єсі Івана Вирипаєва

У роботі над виставою була реалізована спроба реконструкції театру епохи класицизму (коли важливіше було історію розповісти, ніж показати).

"Вирипаєва часто асоціюють з поняттям "нова драма", скоріше навіть не у зв'язку з темами, яких він торкається, а більш через те, що він - безумовно яскрава і помітна фігура в російській (але б я краще написав СУЧАСНІЙ, замість РОСІЙСЬКІЙ) драматургії останніх двох десятиліть. Його не заносить у відчайдушну чорнуху, як деяких його титулованих колег, але щоб поговорити про безпросвітність, зовсім не обов'язково занурюватися в безодню перебільшених ситуацій.

Втім, "Ілюзії" не безпросвітні. Вони, швидше, про пронизливу недосконалість буття – про дружбу, вірність, любов і про те, чи існує все це насправді. 4 актори розповідають нам історії героїв. До речі, монологи не прив'язані до конкретних артистів, чоловічі монологи вимовляють жінки і навпаки, щоб ще більше знеособити розповідь. Форму задає драматург – важливий сенс, і його потрібно максимально точно та прозоро, без інтерпретацій, донести до глядача.

Ольга Балабанова.

Над виставою працювали:

Режисер: Олександр Оніщенко

Художник з костюмів: Анна Вишневська.

У ролях:

Оповідач 1 - Юрій Невгамонний

Оповідач 2 - Денис Фалюта

Оповідачка 1 - Ірина Костирко

Оповідачка 2 - Ольга Салтикова

Жанр: Драматичний стендап

Тривалість: 70 хвилин

Вікові обмеження: 14+

Над виставою працювали

Актори

Фотографії

Поділитися: